Stavby

Rodinná výstavba

     V naši společnosti má hlavní podíl v objemu prací právě rodinná výstavba. Ať už stavba rodinných nebo bytových domů (dřevostavby, norské domy, domy norského typu) na klíč a nebo výstavba domů užívaných k rekreaci. Patří k němu také výstavba bytových domů pro renomované developerské společnosti. K tomu patří i zajištění a provedení všech moderních prvků týkajících se interiérů a exteriérů.

Průmyslové stavby

    Součástí našeho výrobního programu je i průmyslová výstavba. Důkazem toho je realizace sportovních hal a jízdáren, skladovacích objektů, výstavba nových sportovních a sociálních středisek, vícepodlažních administrativních budov a dalších průmyslových staveb jako např. restaurací, saloonů, penziónů a rančů.

Rekonstrukce, přístavby a půdní vestavby

     Nemalý podíl produkce naší společnosti zabírají rekonstrukční práce nejen dřevostaveb a různé přístavby, ale i rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce panmelových bytů. Realizujeme nadstavby a přístavby k rodiným domkům, rekreačním chatám. Realizujeme půdní vestavby včetně realizací krovů a střech obytných domů. 


Kontakt

DŘEVOSTAVBY ROB

Ing. Pavel Rob
Obchodní zastoupení
U Pivovaru 2304
256 01 Benešov
+420 739215280