Služby

     Dřevostavby Rob vám nabízí kvalitní služby v oboru stavebnictví, a finančního poradenstvía to při výstavbě, rekonstrukci, dostavbě, půdní vestavbě. Zajišťujeme stavební inženýring a financování výstavby. Našim zákazníkům  zajišťujeme velm i kvalitní služby v projektové a architektonické přípravě díla.

 

 Stavby a rek o nstrukce  rodinných a bytových domů, nebytová výstavba, 

Nabízíme vám zhotovení stavební projektové dokumentace, zajištění veškerých administrativních úkonů spojených se stavebním inženýringem a hlavně samotné bezproblémové provedení stavby či rekonstrukce. Všechny   tyto stavební práce jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

 

Financování a finanční služby

Odborní finanční poradci jsou připraveni vám pomoci při zajištění financování výstavby dřevostavby hypotéčním úvěrem a nebo úvěrem ze stavebního spoření. A nejen to, připravíme vám finanční plán a zajistíme vás a vaší nemovitost vhodným pojištěním nemovitosti a odpovědnosti před nenadálými událostmi.

Zelená úsporám - aktuality

Využijte program Zelená úsporám, který je zaměřen na podporu instalací zdrojů na vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V Programu je podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také výstavba v pasivním energetickém stand

Informace pro dotace. Aktuality k Zelená úsporám najdete pod nadpisem Zelená úsporám - aktuality.

Informace pro dotace. Aktuality k Zelená úsporám najdete pod nadpisem Zelená úsporám - aktuality.

Informace pro dotace. Aktuality k Zelená úsporám najdete pod nadpisem Zelená úsporám - aktuality.

 


Kontakt

DŘEVOSTAVBY ROB

Ing. Pavel Rob
Obchodní zastoupení
U Pivovaru 2304
256 01 Benešov
+420 739215280