O nás

DŘEVOSTAVBY ROB -  regionální obchodní zastoupení HAAS FERTIGBAU s.r.o. vás zve k návštěvě vzorového domu v Praze.
Haas Fertigbau Chánovice je ryze českou společností, která je součástí bavorského rodinného koncernu Haas Groupse sídlem v Bavorsku.
 
Základní nabídka společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. obsahuje několik desítek typových domů, přičemž si každý může vybrat jak z domů s přízemím a obytným podkrovím, tak také z domů jednopodlažních, tzv. bungalovů. Nechybí zde ani osvědčená zlatá střední cesta - domy, u kterých je přízemí dokončeno na klíč (tudíž je možno je ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě podle možností každého klienta. Toto etapové rozdělení průběhu výstavby velmi efektivně sníží počáteční investici do bydlení a přitom zachová možnost rozšíření rodinného domu  do budoucna. Všechny domy Haas Fertigbau je možno dodat v různých stupních dokončení - od dodávky jednotlivých stavebních dílců, přes hrubou stavbu, až po výstavbu kompletně na klíč. 
 

Rodinné domy Haas Fertigbau jsou domy, při jejichž výstavbě je kladen zásadní důraz na používání kvalitních materiálů a propracovaných certifikovaných systémů, které zaručí bezchybné fungování rodinného domu do budoucna (a tím zajistí také minimalizaci finančních nákladů potřebných na jeho údržbu a provoz), dále jejich nízkou energetickou náročnost a vynikající akustické vlastnosti, bezkonkurenční mikroklima a zdravé prostředí pro život. A pochopitelně v neposlední řadě - optimalizované rozměrové a dispoziční návrhy typových i individuálně pojatých rodinných domů, které zajistí smysluplné využití každého metru čtverečního v domě.

Adresa vzorového domu: Praha 10, Černokostelecká 616/143

V případě vašeho zájmu o návštěvu vzorového domu mne kontaktujte na uvedených kontaktech - telefonicky nebo   e-mailem  

 
 
Stahněte si zdarma katalogy společnosti Haas Fertigbau.
 
 
 
 

                                     


Kontakt

DŘEVOSTAVBY ROB

Ing. Pavel Rob
Regionální obchodní zastoupení
U Pivovaru 2304
256 01 Benešov
+420 739215280